Wyszukiwarka

wtorek, 25 sierpnia 2015

Szukanie sensacji

W dniu dzisiejszym na stronie Radom24.pl ukazał się artykuł przybierający charakter spekulacji odnośnie kształtu list wyborczych Prawa i Sprawiedliwości w najbliższych wyborach parlamentarnych. Autorzy wielokrotnie powołują się na niespotykaną, ich zdaniem, sytuację, dosyć późnego domykania list i ciągłej niewiadomej co do ich ostatecznego kształtu. Doszukuję się w tym artykule prześmiewczego tonu, mającego zdyskredytować partię w oczach potencjalnych wyborców na równe dwa miesiące przed wyborami.

Chciałbym zapewnić, iż niezależnie od wyglądu list, znajdą się na nich osoby kompetentne i doświadczone w pracy parlamentarnej. Mamy bowiem prezesa struktur okręgowych, Marka Suskiego, posłów: Krzysztofa Sońtę i Dariusza Bąka, wieloletniego prezydenta miasta Radomia Andrzeja Kosztowniaka oraz wielu, wielu innych. Mam nadzieję, że na liście nie zabraknie także osób młodych, pełnych zaangażowania, z potencjałem dobrze rokującym na przyszłość. 

Dosyć późna decyzja odnośnie kształtu list spowodowana jest rozważaniem wielu "za" i "przeciw". Nie liczy się bowiem jak najszybsze przedstawienie kandydatów, lecz stosunkowo długie i konsekwentne przebadanie kandydatur pod kątem kompetencji, doświadczenia, pomysłowości oraz wielu innych czynników, które ogromnie ważą na pracy parlamentarzysty.

Tych z Państwa, którzy chcieliby się zapoznać z owym artykułem, odsyłam tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz