Wyszukiwarka

wtorek, 6 stycznia 2015

Nowe otwarcie w radomskim Forum Młodych!

Bardzo mi miło poinformować, iż z dniem dzisiejszym zostałem mianowany Wiceprzewodniczącym Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości w Radomiu. Będę także sprawował funkcję Członka Zarządu radomskiej młodzieżówki. Decyzja ta została zatwierdzona przez posła Marka Suskiego, który całemu naszemu zespołowi życzył powodzenia i dał nam czas na opracowanie naszych planów działania i realizację założeń na 2015 rok.

Natychmiast zabraliśmy się do pracy. Pierwszym celem jest wyjaśnienie sytuacji organizacyjnej wewnątrz młodzieżówki, która została nadszarpnięta przez poprzedniego pełnomocnika. Ponadto, mamy w planach także większą prezentację naszej młodzieżówki wśród ludności miasta. Planujemy także wybudować ścieżkę historyczną w Lesie Kapturskim, która miałaby opowiadać o tragicznych losach tego miejsca. Zamierzamy także uruchomić portal internetowy Czas Młodych, który ma stanowić naszą bazę informacyjną oraz publicystyczną.

Na samym początku pojawiło się dużo zadań, które musimy zacząć realizować. Wszystkich chętnych z okolic Radomia mających od 16 do 29 lat zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o 17 w siedzibie partii na Rynku. Będzie to spotkanie organizacyjne młodzieżówki połączone z rekrutacyjnym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz