Wyszukiwarka

czwartek, 25 grudnia 2014

Koalicja PiS i KNP? To możliwe!

W ostatnim wywiadzie dla portalu wPolityce.pl prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński,  zapowiedział, że nie wyklucza koalicji z Kongresem Nowej Prawicy po przyszłych wyborach parlamentarnych. Ponadto stwierdza, że w tej chwili "numerem 1" w partii jest kandydat na prezydenta, Andrzej Duda, i to właśnie wokół niego będzie obracać się polityka Prawa i Sprawiedliwości wobec wszelkich dziedzin działalności politycznej.

Nie ukrywam, że zapowiedź sojuszu z KNP bardzo mnie ucieszyła. Nie dlatego, że w innym przypadku nie byłoby możliwe zmontowanie przyszłej koalicji rządzącej, biorąc pod uwagę sondaże prezentujące preferencje polityczne wyborców. Obecna sytuacja w Polsce wymusza od konserwatystów wszelkiej maści zjednoczenia się w jednym celu - zablokowaniu rozlewu politycznie poprawnej propagandy, która owładnęła mózgami milionów Polaków i z pewnością owładnie jeszcze drugie tyle umysłów. Konieczność taka wymusza grupowanie wszelkich sił zachowawczych wokół największej partii prawicowej, ponieważ bez takiego zabiegu wszelkie siły mogące się przeciwstawić, będą skierowane w próżnię.

Teraz czekamy na ruch Janusza Korwin-Mikkego. Miejmy nadzieję, że głupie przepychanki i urojone waśnie nie ulegną rozumowi i czystej kalkulacji i już w przyszłym roku będziemy mogli świętować odrodzenie patriotyczne nad Wisłą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz