Wyszukiwarka

piątek, 26 września 2014

Walka z krakowskimi bandytami

Kandydat na prezydenta Krakowa, Marek Lasota, ujawnił swoje zamiary odnoszące się do poprawienia bezpieczeństwa miasta w przypadku, gdy zostanie on wybrany na urząd pierwszego obywatela miasta. Nie od dziś wiadomo, iż Kraków, dzięki wzrastającemu zagrożeni bandytyzmem na ulicach, staje się w oczach potencjalnych turystów miejscem niewartym odwiedzenia. Mówi się nawet, iż maczeta - popularna broń ręczna - staje się nowym symbolem stolicy Małopolski.

Lasota krytykuje dotychczasowego prezydenta, Jacka Majchrowskiego, który, jego zdaniem, nie robi nic, by na ulicach Krakowa było nieco spokojniej. By przeciwstawić się obecnemu zastojowi w tej dziedzinie Lasota proponuje zwiększenie ilości kamer monitorujących przestrzeń miejską, pobudzenie aktywności sportowej młodzieży poprzez budowę nowych obiektów, wprowadzenie nowych tendencji w polityce antynarkotykowej w szkołach oraz zwiększenie liczby patroli policyjnych oraz Straży Miejskiej. 

Trzeba przyznać, iż program ciekawie wyglądający, a dodatkowo podparty licznymi doświadczeniami. Jeżeli chcą Państwo się z nim zapoznać, proszę kliknąć w link.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz