Wyszukiwarka

środa, 1 października 2014

Postępowej komedii ciąg dalszy

Grupa posłów, która ostatnimi czasy opuściła Twój Ruch zapowiada utworzenie kolejnej partii politycznej. Według nich, w Polsce istnieje "ogromne" zapotrzebowanie na lewicę liberalną. Pomijając fakt, iż polskie społeczeństwo na szczęście nie życzy sobie kolejnych postępowców u nas w kraju, te słowa są co najmniej śmieszne.

Spadające sondaże Twojego Ruchu są dobitnym tego przykładem. Dzieląc się, jeszcze bardziej przyczyniają się do tworzenia z siebie i swojej przyszłej partii kolejnego politycznego planktonu, który nie będzie miał nic do gadania w polityce. Zamiast iść do SLD, który zdobywa w kolejnych sondażach, ci chcą ku swojej uciesze prowadzić urojoną walkę o "wolność". 

Dla nas to dobrze, że nie chcą przyjść do Sojuszu. W ten sposób sami sobie uniemożliwiają wpływ na społeczeństwo i tym samym utwardzają społeczeństwo w konserwatywnym sposobie istnienia. Jestem niemal pewny, iż to środowisko znowu się będzie dzielić, i dzielić, i dzielić, i dzielić...

A my spokojnie i powoli obserwujmy to, co się tam dzieje. I śmiejmy się z kolejnych idiotycznych wyczynów telewizyjnych "pseudopostempowców".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz