Wyszukiwarka

niedziela, 21 września 2014

Idziemy do samorządów!

Dzisiejsza konferencja Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi przyniosła nowe tchnienie w polską politykę samorządową. Tysiące przedstawicieli partii zebranych na jednym kongresie jest zgodnych co do jego postanowień - Polskę po tych 7 latach tragicznych rządów trzeba ułożyć na nowo. Pierwszym etapem tej odnowy mają być wybory samorządowe, które pozwolą odnowić strukturę władz lokalnych. Mimo iż ryba psuje się od głowy, należy spodziewać się, iż to oddolne tchnienie świeżości politycznej pomoże wyprowadzić polskie samorządy z upadku, a sam fakt zwycięskich wyborów samorządowych będzie działał motywująco na Polaków w maju i listopadzie przyszłego roku, kiedy znowu ruszymy do urn.

Program zaprezentowany przez Prawo i Sprawiedliwość jest kompleksowym kompendium na temat problemów państwa polskiego. Likwidacja do minimum korupcji w sektorze państwowym jest pierwszym krokiem do odnowy życia społecznego w Polsce, znieczulonego na wszelkie narodowe przywary. Ponadto ujednolicenie gospodarcze i nadanie wszystkim obywatelom równych praw co do tworzenia działalności gospodarczych jest fundamentalnym prawem człowieka, które może pomóc Polsce w generowaniu naszego PKB i PNB. Także postulat dwukadencyjności pozwoli  dokonać sanacji życia politycznego w Polsce, ponieważ żaden człowiek nie będzie na stałe przywiązane do jednego stołka. 

To tylko część, najważniejszych moim zdaniem, postulatów kongresu. By móc wcielić je w życie należy 16 listopada oddać głos na listę PiS. Tak mało i tak dużo zarazem, by móc podnieść Polskę z kolan. Wszystko w naszych rękach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz